About us

 

About us is under construction

 

Naše firma vznikla v roce 1994 jako firma zabývající se montáží okenních systémů. V počátku jsme se zabývali hlavně montážemi žaluzií a okenního těsnění. S nástupem balkonových zasklívacích systémů jsme přešli k montáži těchto systémů, altánů, přístřešků a zimních zahrad. Postupně jsme navázali spolupráci s nejvýznamnějšími dodavateli těchto systémů na našem trhu. V současnosti spolupracujeme s firmou ALUMISTR s.r.o.( na dodávkách zasklívacích systémů AluVista, AluVerso, AluPlus, AluTerm, AluCombi a dalších z jejího výrobního programu) dále firmou OPTIMI s.r.o. ( na dodávkách originálního zasklívacího systému OPTIMI KVADRO), firmou GM Fasader s.r.o. ( na dodávkách originálních profilů a dílů k zasklívacímu systému GLASA) a firmou H&M spol. s r.o. ( dodávky dílů zimních zahrad ).
Velmi si vážíme spolupráce s těmito firmami a možností používat originální certifikované a nejkvalitnější zasklívací systémy a díly zimních zahrad a proto i ostatní materiál používaný k zasklívání odpovídá kvalitě těchto výrobků : Spojovací materiál a těsnící hmoty firmy Fischer, nářadí Bosch, rovinné plechy Lindab.
Ročně namontujeme ročně cca 2 000 ks zasklívacích systémů a 25 zimních zahrad po celém území naší republiky přes naše pobočky v Praze pro oblast Čech a v Přerově -Horní Moštěnici pro oblast Morava. Hlavní skupinou našich zákazníků jsou jednotliví zákazníci ( vložit odkaz na foto), bytová družstva a společenství vlastníků (odkaz na foto a reference) a v nemalé míře také stavební firmy ( odkaz na foto a reference) zastávka Metra pro Metrostav (Hloubětín), bytový dům pro Skanska, bytový komplex Na Slupi pro Hochtief.
Podporujeme a sponzorujeme sportovní, společensko kulturní i charitativní akce. Mezi námi podporované patří například.

 

Zelená úsporám

 

Zasklívací systémy

 

Profilové systémy

 

Systém ETICS

 

Fasádní materiály

 

Tepelné izolace

 

Lindab

bezplatná linkapro Prahu a Čechy    800 179 267
pro Moravu                800 138 257
e-mail This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.